reklama

Zakaz wejścia do lasu? Sprawdzamy, jak to jest w Nadleśnictwie Andrychów

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 23.03.2020 13:49, DK
Niektóre Nadleśnictwa w Polsce wprowadzają zakazy i ograniczenia. Jak wygląda sytuacja w Nadleśnictwie Andrychów w czasie pandemii?
Zakaz wejścia do lasu? Sprawdzamy, jak to jest w Nadleśnictwie Andrychów

Zakazy wejścia do lasów „do odwołania” wydały Nadleśnictwa niemal w całym województwie małopolskim. Wiąże się to z pandemią koronawirusa. Leśnicy zauważyli ogromny przyrost nieodpowiedzialnych grupek turystów, dlatego wystosowali odpowiednie zakazy.

Sytuacja w Nadleśnictwie Andrychów jest zgoła inna.

Jak informuje Nadleśniczy Nadleśnictwa Andrychów Jerzy Potocki: - Na razie nie zauważyliśmy znaczących ruchów turystów na szlakach. Nasze ekipy patrolują teren nadleśnictwa i jeżeli zauważyli by większe grupy turystów, będą reagować. Póki co, nie ma potrzeby zamykania szlaków na terenie naszego Nadleśnictwa.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zenobiusz Kuśmider, 24.03.2020 12:32

Najgłupszy zakaz o jakim słyszałem. Zakaz wchodzenia do lasu w grupach czy cos w tym rodzaju to ok. ale zakaz całkowity? bo co kornika drukarza zarażą?