reklama
reklama

W tej parafii komunie odbędą się już w czerwcu

MAGAZYN, Wiadomości, 23.05.2020 14:10,
Nie wszędzie uroczystości pierwszej komunii św. zostały przeniesione na jesień.
W tej parafii komunie odbędą się już w czerwcu
Z powodu koronawirusa i ograniczeń z tym związanych majowe uroczystości komunijne zostały przeniesione - najczęściej na wrzesień. Ale nie wszędzie. W parafii w Sułkowicach Łęgu odbędą się w czerwcu.


W porozumieniu z rodzicami msze święte z udzieleniem Pierwszej Komunii zostaną odprawione 11, 13 i 14 czerwca o godz. 13.00 i 15.00 oraz w ostatnią niedzielę sierpnia.

Dla rodziców przeniesienie komunii na późniejsze miesiące to spory problem - głównie organizacyjny, bo zamówione były przyjęcia, ubrania itp.

Rodzice dzieci komunijnych z parafii św. Macieja w Andrychowie zostali poinformowani, że uroczystość została przeniesiona na niedzielę 27 września.

Natomiast komunia w parafii św. Stanisława w Andrychowie została przełożona na 4 października - pod warunkiem, że po wakacjach dzieci powrócą do szkoły.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy