reklama
reklama

W sobotę duże wydarzenie strażackie w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 18.04.2024 07:39,
W najbliższą sobotę (20.04) duże wydarzenie strażackie w Andrychowie.
W sobotę duże wydarzenie strażackie w Andrychowie
W sobotę w wielu miejscach miasto zmieni się w w centrum szkoleniowe straży pożarnej. Do Andrychowa przyjadą strażacy z wielu jednostek, aby uczestniczyć w różych tematycznych szkoleniach.

Chodzi m.in. o poznawanie i doskonalenie zasad gaszenia fotowoltaiki i pojazdów elektrycznych, których jest coraz więcej na drogach, czy ratowanie strażaków przez strażaków. Ćwiczenia praktyczne będą przeprowdzane w dwóch miejscach w Andrychowie - na poligonie OSP przy liceum w Andrychowie oraz na terenie strefy przemysłowej przy ulicy Biała Droga - tam przeprowadzone zostaną ćwiczenia z gaszenia pożarów samochodów elektrycznych i fotowoltaiki.


W szkoleniu wezmą udział strażacy z jednostek: OSP Roczyny, OSP Sułkowice Bolęcina, OSP Targanice Dolne, OSP Zagórnik, OSP Targanice Górne, OSP Rzyki, OSP Inwałd, OSP Sułkowice-Łęg, OSP Andrychów, OSP Wadowice, OSP Bulowice, OSP Gierałtowice, OSP Radziszów, OSP Maków Podhalański, OSP Białka, OSP w Skułach, JRG Andrychów.

Organizatorerm szkolena jest OSP Andrychów, które od kilku lat prowadzi w Andrychowie poligon szkoleniowy OSP.

- Cała impreza jest otwarta dla widowni. Idealne widowisko dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Zobaczycie na żywo, jak odbywa się szkolenie strażaków. Będziemy walczyć z prawdziwymi pożarami. samochodów elektrycznych i paneli fotowoltaicznych. Odbędą się prezentację sprzętu i nowinek technicznych oraz wiele więcej atrakcji dostępnych dla odwiedzających - informują organizatorzy.

Początek o godz. 12:00 na strefie w Andrychowie.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy