reklama
reklama

W Andrychowie obchodzono rocznicę katastrofy smoleńskiej [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 14.04.2024 11:40, WB
W niedzielę (14.04) w Andrychowie odbyły się uroczystości z okazji 14 rocznicy tragedii smoleńskiej.
W Andrychowie obchodzono rocznicę katastrofy smoleńskiej [FOTO]
10 kwietnia 2010 roku w katastrofie samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zginęli wszyscy pasażerowie - 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński wraz z małżonką.

Jak zwykle co roku rocznicowe uroczystości organizowane są w parafii św. Macieja w Andrychowie. W niedzielę (14.04) kościele odbyła się msza św. w intencji ofiat katastrofy. Po mszy złożono kwiaty przed tablicą smoleńską, która znajduje się na terenie parafii.
foto, video: WB


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

andrychów_góra, 15.04.2024 14:11

Na zdjęciach widać , kto jest polskim patriotą. To była msza za ofiary tragedii smoleńskiej.Pani Beata Smolec , składała kwiaty pod pomnikiem. Żaka nie było, za to widoczny był na boiskach w Rzykach, Zagórniku i na koniec w Andrychowie. Te same obiecanki co od kilkunastu lat.,, Obiecuję , że zrobię to czego nie zrobiłem od 13-lat " Takie powinno być jego hasło wyborcze i może jeszcze znajdzie się grupa mieszkańców , którzy mu uwierzą. Lecz większość będzie tych , którzy nie dadzą się ponownie nabrać. Stadion powinien być już wyremontowany co najmniej kilka lat temu. Niestety zadłużenie Gminy jest tak duże , że na samą obsługę długu idzie prawie 7 mln złotych. Można by było za te pieniądze zrobić naprawdę dużo, gdyby tylko zależało mu na Naszej Gminie ale to jest niestety złudne. 21 kwietnia wybierzmy Panią Beatę Smolec i przywróćmy normalność.

buli, 14.04.2024 12:21

Aaaaa.... "katastrofy....." Polecam oglądnąć cały film Anity Gargas - Anatomia upadku i wyciągnąć swoją opinie... a nie oglądać propagandę w tv....