reklama

W Andrychowie nagrodzono nauczycieli [FOTO, VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 12.10.2023 16:00, WB
Uroczystość odbyła się w SP 2 w Andrychowie.
W Andrychowie nagrodzono nauczycieli [FOTO, VIDEO]
W czwartek (12.10) Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie była gospodarzem gminnej uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela.

Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, w trakcie której burmistrz Tomasz Żak i wiceburmistrz Wojciech Polak wręczył nauczycielem i dyrektorem szkół Nagrody Burmistrza. Nagrody są w wysokości kilku tysięcy zł.
Lista nagrodzonych w tym roku:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 14.10.2023 10:01

Z okazji święta 250. rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, mam pytanie do naszego certyfikowanego przez Rade Europy organu prowadzącego nasze placówki oświatowe. Drogi Organie, jak to się stało, że polski ustawodawca zapisał w ustawie wysokość nagrody z okazji utworzenia KEN w wysokości 1125.00 złotych dla każdego zatrudnionego nauczyciela, budżet państwa przekazał Organowi 1350,00 złotych na każdego zatrudnionego, a Organ jak słyszę w Radio Andrychów wypłacił każdemu nauczycielowi jedynie trochę ponad siedem stówek. Czy mógłbyś Organie jakoś wyjaśnić tę matematyczną niespójność. Bo na pierwszy rzut oka z gwarantowanych przez polskie prawo 1225,00 złotych ubyło Organowi prawie cztery stówy ? PS Szanowna Alu, gdybyś na sesji, również chciała dopytać Organ o szczegóły, to ten Copyright© jest już Twój.

Zakolog, 13.10.2023 07:39

@Koniczynka - Nie mów ludziom jak mają głosować, po pierwsze i tak Ciebie nie posłuchają, a po drugie co znacznie ważniejsze ściągasz z nich odpowiedzialność za ich własne wybory. W psychologii jest takie wywodzące się z języka angielskiego słowo - eksternalizacja, angielskiego, co daje szansę, że miłośnik łaciny przewodniczący Roman go nie zna, i oznacza ogólnoludzką tendencje do obwiniania innych za swoje niepowodzenia. Chyba nie chcesz, aby po wyborach w Andrychowie wszyscy narzekali, że wiedzieli, iż źle wybierają, ale ta Koniczynka tak ich namawiała. A tak przy okazji, jak sądzisz, czy przewodniczący Roman w niedzielę podziękuję panu Posłowi. I jeśli podziękuję, to uzna te 1350 brutto za dużo więcej niż nic, czy też stwierdzi, że jest to dokładnie nic ?

tomekх, 12.10.2023 23:06

@szpp Jaka pogoda u was w Moskwie ?

szpp, 12.10.2023 22:15

PIS to czyste ZŁO. Wystarczy popatrzeć w telewizji pis na ich gniewne zakłamane gęby a w niezależnej telewizji TVN jakie afery mają ci pisowcy na swoim koncie. Jak sądzicie po wyborach który pisowiec pierwszy pójdzie siedzieć za przekręty?

Koniczynka, 12.10.2023 20:47

Zakolog a za co z pracy w Andorii wyleciał mąż kobiety która pracuje w biurze Polaka??? Czy to prawda że przekręty opiewają na grube pieniądze???

Koniczynka, 12.10.2023 20:41

Szanowni Państwo. Pamiętajcie nie wolno głosować na Marka Polaka. Jest to najbardziej nieudolny poseł z naszego okręgu wyborczego. Tyle lat posłem nabił kasy a kompletnie nic nie zrobił dla swojego okręgu wyborczego. Polak precz z polityki.

szpp, 12.10.2023 17:10

PIS to zło -podziały, szwindle i niezliczone i nierozliczone afery. W poniedziałek po porażce pisowców Polacy po 8 latach odzyskają wolność

Zakolog, 12.10.2023 16:10

Wszystkim pominiętym przez pana Burmistrza pracownikom oświaty, tylko przypominam, że te 920,07, które dziś wypłynęło na ich konta bankowe (o ile dyrektor Andrzej się wyrobił) zawdzięczają panu posłowi Markowi Polakowi lista numer 4 pozycja 6 ! Pan Poseł ewentualne podziękowania przyjmuje w najbliższą niedzielę w godzinach 7.00 do 21.00 w budynkach Waszych placówek oświatowych.