reklama
reklama

Tu powstaje nowy plac zabaw w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 15.06.2023 15:30, WB
Urządzenia zostały już przywiezione na miejsce i są montowane.
Tu powstaje nowy plac zabaw w Andrychowie
Obok budowanego obecnie Stawu Anteckiego w Andrychowie trwa montaż nowego placu zabaw. Atrakcja dla najmłodszych udostępniona zostanie po zakończeniu realizacji tej inwestycji, co ma nastąpić w najbliższych miesiącach.

Całość - Pańska Góra z nowymi ścieżkami rowerowymi i spacerowymi i Staw Anteckiego - ma stanowić wielki kompleks rekreacyjno-rozrywkowy. Koszt: ok. 20 mln zł.foto: WB
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 15.06.2023 19:54

Jeszcze niech zrobią miejsce na grilla i w dupie mam basen płatny, jak tu będzie jeszcze kałuża żeby nogi zamoczyć. A może i wędkę zarzucić ... ??? Dobry pomysł co nie ?

Koniczynka, 15.06.2023 18:34

Plac zabaw na zadupiu, a tam gdzie mieszka tysiące ludzi zrobiono jeden malutki plac zabaw za blokiem Lenartowicza 38. Znakomity teren za blokiem Lenartowicza 58 nadal popada w ruinę. Została zjeżdżalnia, huśtawka i trochę piasku. Ale widać że układy i układziki nadal obowiązują.

obserwator2012, 15.06.2023 16:36

Obserwując ruchliwość dzieci i nieruchliwość rodziców nie chce myśleć co może się stać.