reklama

Tragiczna sytuacja matki i jej siódemki dzieci. Mieszkają w garażu

, MAGAZYN, Wiadomości, 20.12.2020 18:20, PG
Każda pomoc tej rodzinie na pewno nie pójdzie na marne, dlatego zachęcamy do pomocy.
Tragiczna sytuacja matki i jej siódemki dzieci. Mieszkają w garażu

W ramach akcji choinkowej portalu mamNewsa.pl odwiedziliśmy rodzinę, która dwa miesiące temu uciekła przed wojną domową w Pakistanie.

Urszula Łysyk wraz z siedmiorgiem dzieci (wszyscy mają obywatelstwo polskie) zamieszkuje teraz garaż w jednym z domów w Wadowicach, który udało się jej odnowić przy pomocy Wadowickiego Koła Dużych Rodzin.

Sytuacja nadal jest tragiczna. Siedmioro małych dzieci mieszka w małym pomieszczeniu, bez ciepłej wody. Szlachetna Paczka zapewniła rodzinie m.in. lodówkę.

Na mieszkanie socjalne nie mają co liczyć. A lokum jest pilnie potrzebne!

Mimo że dzieci są nadal bardzo wystraszone, to tak jak każde normalne dzieci chcą się bawić, czuć dziecięcą radość i przede wszystkim bezpieczeństwo. Każde dziecko chce mieć swój dom. Ula jest silną kobietą, która kocha swoje pociechy. Każda pomoc tej rodzinie na pewno nie pójdzie na marne, dlatego zachęcamy do pomocy.

Pilnie potrzebne jest mieszkanie lub dom do wynajęcia. Jeśli ktoś ma odpowiedni lokal lub może zaoferować inną pomoc, to proszony jest o kontakt z Wadowickim Kołem ZDR3+ pod numerem: 514 258 094


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy