reklama
reklama

Świąteczna Jadłodzielnia w Andrychowie. Można tam przynosić jedzenie

MAGAZYN, Wiadomości, 23.12.2023 13:00,
W święta w Andrychowie będzie działać Jadłodzielnia.
Świąteczna Jadłodzielnia w Andrychowie. Można tam przynosić jedzenie
Po raz kolejny w święta harcerze z ZHP z Andrychowa będą pełnić świąteczny dyżur w Jadłodzielni w Andrychowie - w poczekalni dworca autobusowego. 25 i 26 grudnia w godzinach 9:00 - 17:00 można tam przynosić jedzenie czy świąteczne potrawy, które mogą za darmo odbierać potrzebujący.

-W poczekalni dworca PKS w Andrychowie stworzyliśmy miejsce, gdzie nie marnujemy jedzenia, a komuś komu jest gorzej w życiu możemy podarować trochę spokoju i radości.
Święta już tuż tuż... W wielu domach już wybrzmiewa: "Zostaw- to na święta". Ale wiemy, że spora część tego jedzenia może się zmarnować.

Może trzeba pomyśleć o mniej zamożnym sąsiedzie, który może być głodny? Czy nad tym ile jedzenia wyrzucasz, zamiast racjonalnie nim dysponować? Święta to dobry czas aby oddać to czego masz za dużo. 25 i 26 grudnia będziemy na to czekać w godzinach 9-17 na andrychowskim dworcu PKS

- informują harcerze z Andrychowa.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy