reklama
reklama

Sukcesy uczniów z Andrychowa w konkursach zorganizowanych przez Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej

MAGAZYN, Wiadomości, 21.12.2018 13:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Sukcesy uczniów z Andrychowa w konkursach zorganizowanych przez Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Uczniowie naszego CKZiU Andrychów z klas 2f, 3f i 1f uczestniczyli w dwóch konkursach organizowanych przez Wolontariat Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej, mających na celu uczczenie stulecia odzyskania niepodległości Polski.

W pierwszym z nich należało wykonać krótki film, rejestrujący dowolną formę wydarzenia artystycznego związanego ze świętowaniem Dnia Niepodległości. W drugim konkursie trzeba było wykonać plakat promujący wśród dzieci, młodzieży i dorosłych wolontariat „Pomaganie jest fajne”.

Andrychowianie „skosili” konkurencję i wywalczyli pierwsze miejsce w konkursie na wydarzenie upamiętniające 100. rocznicę Niepodległości.

- Film- reportaż- którego autorem jest Alek Świdowski z klasy 2f, relacjonuje nasze szkolne obchody odzyskania Niepodległości (m. in. Spektakl „Panie Herzog – Polska Powstaje”, konkurs pieśni patriotycznej, ognisko patriotyczne,konkurs na mural i gadżety związane z tą rocznicą). Nagroda jest uznaniem dla całej społeczności CKZiU. Natomiast w konkursie plastycznym 2. miejsce zajęła Justyna Sitarz z klasy 3f, a Aleksandra Kasprzak z klasy 2f i Paulina Cebrat z klasy 3f otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy sukcesu naszym uczniom! Opiekunowie szkolnego Koła „Caritas”: ks. Wojciech Medwid i Małgorzata Majdak - informuje Tomasz Bizoń, dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy