reklama
reklama

Poznajcie wschodzącą gwiazdę muzyki. Rozmowa z Natalią Opyrchał

MAGAZYN, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 16.11.2018 19:30, PG
Zapraszamy na krótką rozmowę z Natalią Opyrchał o jej nowym singlu i kulisach powstania teledysku nakręconego w Wadowicach, a także planach na przyszłość.
Poznajcie wschodzącą gwiazdę muzyki. Rozmowa z Natalią Opyrchał

Debiutująca wokalistka pochodząca z Zebrzydowic, 22-letnia Natalia Opyrchał, szturmem weszła ze swoim nowym singlem i teledyskiem do sieci. Po kilku dniach utwór w serwisie YouTube ma kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń.

Autorska kompozycja Natalii - ,,Kto pomoże mi”, opowiada o nieszczęśliwej miłości i rozterce uczuciowej, która może spotkać każdego. Piosenka została stworzona wraz z gronem wspaniałych muzyków, a teledysk nagrano w Wadowicach z gościnnym udziałem modela, wadowiczanina Kamila Nizińskiego.

Natalia ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim a także Uniwersytet Ekonomiczny na wydziale finansów i prawa. Artystka ma w swoim zespole samych profesjonalnych muzyków.

Poznajcie Natalię.Singiel i teledysk Natalii:

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy