reklama
reklama

Zbiórka dla polskich dzieci w Wilnie

Wiadomości, 15.11.2018 13:15, PG
W latach 2015-2017 dzięki akcji udało się obdarować prezentami ponad 600 polskich i litewskich dzieci, rodzin mieszkających na Wileńszczyźnie.
Zbiórka dla polskich dzieci w Wilnie

Grupa młodzieżowa „Effatha”, działająca przy parafii św. Józefa w Kalwarii, zaprasza do udziału w zbiórce dobroczynnej „Mikołajki na Kresach”.

Zbiórka obejmuje: nowe zabawki (lub używane w bardzo dobrym stanie), artykuły szkolne, pomoce naukowe i słodycze. Rzeczy na zbiórkę można przynosić w terminie 5 listopada- 2 grudnia br. do CKSiT Stare Kino (Mickiewicza 4, Kalwaria).

W latach 2015-2017 dzięki akcji udało się obdarować prezentami ponad 600 polskich i litewskich dzieci, rodzin mieszkających na Wileńszczyźnie. W tym roku obdarowane zostaną polskie dzieci z Parafii pw. Wszystkich Świętych oraz podopieczni oratorium dziecięcego w Wilnie.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy