reklama
reklama

Po pożarze na Potrójnej. Tu jest pięknie, ale żyje się ciężko [VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 15.01.2020 17:10, DK
Czy w końcu musi dojść do tragedii? Apel o pomoc i poprawę bezpieczeństwa przeciwpożarowego.
Po pożarze na Potrójnej. Tu jest pięknie, ale żyje się ciężko [VIDEO]

We wtorek (14.01) wieczorem spalił się niewielki domek mieszkalny w sąsiedztwie tzw. Chaty Gołębiówka. W budynku znajdowały się m.in. butle gazowe. Doszło do wycieku gazu z jednej z nich.

Na miejsce skierowano strażaków z kilku jednostek - z Andrychowa, Rzyk, Targanic Górnych, Targanic Dolnych, Zagórnika, Sułkowic Łęgu, Sułkowic Bolęciny.

Zobacz: Łuna nad Potrójną. Alarm w gminie Andrychów [FOTO]

W środę dotarliśmy na miejsce zdarzenia i zapytaliśmy mieszkańców Potrójnej, jak wyglądał pożar.

Jest tam problem. Mieszkańcy od lat domagają się zbiorników na wodę niezbędną do gaszenia pożarów, a także proszą aby magistrat wydał dyrektywy odnośnie odśnieżania dróg w tym rejonie.

Życie w górach nie jest usłane różami, ale mieszkańcy mieszkają tam „z dziada pradziada” i nie wyobrażają sobie innego życia. Oczekują jedynie wsparcia ze strony urzędników w zakresie bezpieczeństwa.


Wszyscy, którzy chcą przekazać datek na odbudowę spalonego budynku zapraszamy do akcji: https://zrzutka.pl/by6pus

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy