reklama

Plac zabaw na Górnicy w rozsypce

MAGAZYN, Wiadomości, 14.09.2023 20:40, NEWSY CZYTELNIKÓW
O stare place zabaw też trzeba dbać.
Plac zabaw na Górnicy w rozsypce
Słyszałem o planie budowy nowego placu zabaw w Andrychowie, chwała za pomysł ale też muszą być pieniądze na ich utrzymanie… dobrze by było jak by jakiś urzędnik się tym zainteresował i odświeżył delikatnie plac zabaw plac zabaw na „wembley” w Andrychowie na Górnicy. Super, że jest… z daleka wygląda super, ale jak podszedłem bliżej z dzieckiem, to nie mogłem uwierzyć w to, co zobaczyłem - pisze mieszkaniec Andrychowa i przesyła zdjęcia.

Masz ciekawego newsa, opinię, zdjęcia? Prześlij je nam na [email protected] lub poprzez formularz kontaktowy
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Gość,, , 15.09.2023 19:00

W zeszłym roku podwyżki za ogrzewanie windowaly w górę bo jak ASM nas informowała i przesyłała wzrost ogrzewania uzasadniajac drogim węglem , a na dzień dzisiejszy węgiel jest dużo tańszy i mamy ciszę odnośnie obniżenia opłat. Czyżby to się wiązało z dalszym ciągiem okradaniem nas przez elektrociepłownie z Nowakiem na czele??

Zibi33, 15.09.2023 05:22

trochę śmieszne te żale rodziców dalej nie dociera do główek że takie place zabaw nie mają być wieczne i wcale nie chodzi o to żeby wasze bąbelki miały gdzie biegać? Przecież tu chodzi o interesy królika i znajomych królika mają wyglądać solidnie najlepiej z ekologicznych materiałów np drewno bo są drogie podobnie jak te wiaty dla rowerzystów a zdewastowane przez gówniarzy i żuli podobna sprawa. Innymi słowy mają dużo kosztować i szybko się zniszczyć a najlepiej jak ktoś zdewastuje bo proces trwa szybciej i tak proces się zapętla. Królik wymyśla wydaje forsę publiczną jak najwięcej , znajomi królika startują w przetargach i kręci się. I wracając do meritum a tatuś czy mamusia dalej myślą że to o ich bąbelki chodzi .

Polityk, 15.09.2023 04:55

Dokładnie Zwłaszcza ZGK popadło w samo urojenie parcia na PLN ći popaprancy mieszkańców Andrychowa okradają wspólnie z Nowakiem zwłaszcza gdy idzie sezon ogrzewania i gdy trwa sezon ogrzewania to nie grzeją tutaj żeby było ciepło tylko żeby było słabe ogrzewanie kosztem nas mieszkańców na długi srowaka to samo się tyczy gdy jest źima ZGKnie odśnieża a koparek i traktorów na placyku na Batorego stoi pokaźny szereg pora pisać Skargi i Donosy na ZGK czy aby napewno wywiązują się prawidłowo w swoich narzuconym im wykonalności ach!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koniczynka, 14.09.2023 20:32

Podobna sytuacja jest na placu zabaw na Lenartowicza za blokiem 58. Ogrodzenie zaraz samo się zwali przy szkole podstawowej nr 5, lapmy na osiedlu ponownie nie świecą, ogrodzenie na nowym placu zabaw za blokiem Lenartowicza 38 nadal nie naprawione. Gmina zadłużona jest już oficjalnie na ponad sto milionów złotych, śmieszny staw anteckiego na zadupiu, na pańskiej górze asfalt oświetlenie i monitoring dla zwierzątek. Żak popadł w samozachwyt. Jeden wiceburmistrz bije kasę w radzie nadzorczej elektrociepłowni a drugi w zgk. Tak się władza bawi.