reklama
reklama

Pierwszy szpital na regionie ponownie wprowadza ograniczenia

MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 04.11.2021 07:10,
Od poniedziałku będzie obowiązywał zakaz odwiedzin pacjentów.
Pierwszy szpital na regionie ponownie wprowadza ograniczenia
Ponieważ w całej Polsce z dniach dzień diagnozowanych jest coraz więcej nowych przypadków koronawirusa, już pojawiają się pewne ograniczenia. Szpital w Suchej beskidzkiej ponownie wprowadza zakaz odwiedzin pacjentów.

Poniżej komunikat dyrekcji szpitala w Suchej Beskidzkiej w tej sprawie.
Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, informujemy, że z dniem 8.11.2021 r. (tj.: poniedziałek) zmienione zostały zasady odwiedzin pacjentów hospitalizowanych na oddziałach ZOZ Sucha Beskidzka.

— 1 —

Obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin pacjentów hospitalizowanych na oddziałach szpitalnych.

— 2 —

W sytuacjach szczególnych (np.: stan terminalny pacjenta, itp.) obecność osoby bliskiej jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody ordynatora lub lekarza dyżurnego.

— 3 —

Porody rodzinne są realizowane zgodnie z komunikatem:
— w porodzie rodzinnym może uczestniczyć wyłącznie osoba, która przedstawi aktualny ujemny wynik badania w kierunku SARS-CoV-2, tj.: RT-PCR (ważny 2 doby od daty wykonania) lub testu antygenowego, bez względu na status zaszczepienia/ozdrowienia.

— 4 —

Ww. zmienione zasady obowiązują do odwołania.
Uprzejmie prosimy o przestrzeganie ww. zasad. Zasady te będą bezwzględnie egzekwowane przez nasz personel.

Dbajmy o siebie, o naszych bliskich i inne osoby. Nie narażajmy siebie, swoich bliskich czy innych na otencjalne zakażenie.

Bądźmy odpowiedzialni.

Dyrekcja i pracownicy
ZOZ Sucha Beskidzka

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy