reklama

Pańska Góra oświetlona nawet w dzień. "Kto za to wszystko płaci?"

MAGAZYN, Wiadomości, 21.08.2023 07:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Słońce ma konkurencję w Andrychowie - komentują mieszkańcy.
Pańska Góra oświetlona nawet w dzień.
Kilka dni temu uruchomione zostało nowe oświetlenie ścieżek i alejek spacerowych na Pańskiej Górze w Andrychowie, ale okazuje się że lampy świecą na Pańskiej nie tylko w nocy, ale również w dzień. Zauważyli to mieszkańcy odwiedzający to miejsce w niedzielę (20.08).

Komentują m.in. to w ten sposób:
"Lepiej oświetlone niż drogi w naszej gminie gdzie bardzo często albo latarnie nie świecą albo coś zawsze nie tak i ciemności"

"Jak pięknie świecą się światełka w lesie całą noc chociaż od godz. 22 nikt prawie już tam nie chodzi., świecą się także cały dzień przy pięknym słońcu I 32 st. Pięknie jest i w dzień i w nocy tylko kto za to wszystko płaci? Co za bogate miasto Andrychów, a gdzie oszczędności, ekologia i ochrona klimatu no cóż najważniejsze że pięknie a zwłaszcza w dzień i słońce ma w końcu konkurencję i to w Andrychowie"

Jak się dowiadujemy, oświetlenie jest dopiero w trakcie "rozruchu" i regulacji, stąd mogły się zdarzyć takie sytuacje jak w weekend.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 22.08.2023 10:50

P.S. Skoro tak wygląda "rozruch i regulacja" oświetlenia parku miejskiego, to strach pomyśleć jak będzie wyglądać "rozruch i regulacja" instalacji termicznego przetwarzania odpadów pod auspicjami Tytusa, Romka i A`Tomka. Doceniam też żart słowny Mieszkańców "Słońce ma konkurencję w Andrychowie", jak widać niektóre ziarna wciąż padają na żyzną glebę. Myślę, że gwiazda powoli wchodzi w fazę błękitnego nadolbrzyma. Bardzo proszę nie sprawdzać pod żadnym pozorem jakie są kolejne etapy ewolucji; lub robić to na własną odpowiedzialność.

FeelFree, 22.08.2023 10:40

@Zakolog - nie olał, tylko podjął i wprowadził w życie decyzje adekwatne do analizy SWOT, skorygowanej wnioskami wyciągniętymi z lektury autobiografii, którą napisał Mohandas Karamchand Gandhi.

znanywmiescie, 22.08.2023 06:44

@tomekx Nie tylko pisowcom się to nie podoba????

tomekх, 21.08.2023 20:58

Zwłaszcza aferą referendalną ! Co to za modą pytać o coś Polaków? Pan Donald wie co dla was dobre !

tomekx, 21.08.2023 18:20

Co się wam znowu pisowcy nie podoba:nowe lampy co wam burmistrz kupił i wybudował?Zajmijcie się swoimi aferami

Zakolog, 21.08.2023 16:07

To ja Wam próbuję poszerzyć zasięg na sąsiedni powiat, a Wy tak okazujecie wdzięczność ? Co to było ? Dziunia z kancelarii przyleciała i nastraszyła tym swoim hokus – pokus, czy też sam podmiot liryczny uznał siebie za właściwy. Jeśli to drugie, to już wiadomo wszystko o podmiocie, ale niestety nic o liryce. FeelFree już to olał, ja tylko do najbliższej sesji, a w Starym Testamencie zostało opisane jak Dawid szybciutko zaorał Goliata, co Wam pod rozwagę przypominam.

znanywmiescie, 21.08.2023 07:45

Andrychów-miasto utkane z atrakcji. Oto właśnie kolejna.

Zibi33, 21.08.2023 07:36

co gościu 20 baniek wywalone na dewastację lasu się nie broni już ? Bo ludzie oczy otwierają co się tu wyprawia a gmina zadłużona w piz.......

obserwator2012, 21.08.2023 07:12

Ależ się redakcja namęczyła kopiuj-wklej parę komentów i artykuł gotowy. może jednak trzeba dociec, dlaczego te lampy świecą, może trwa regulacja natężenia i sprawdzenie poprawności działania, aby wykluczyć ewentualne głupie komentarze ze strony miłośników Andrychowa.

Polityk, 21.08.2023 07:05

Widocznie jest sponsor od tego oświetlenia któremu się owy interes opłaca ¯\_(ツ)_/¯