reklama

Pańska Góra oświetlona [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 18.08.2023 20:36, WB
W tym tygodniu uruchomione zostało oświetlenie nowych ścieżek i tras spacerowych na Pańskiej Górze w Andrychowie. Zobaczcie, jak to wygląda.
Pańska Góra oświetlona [FOTO]Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 19.08.2023 05:48

To tak wygląda prowadząca w przyszłość ścieżka edukacyjna dla andrychowskiej młodzieży ! Perfekcyjnie wytyczona przez profesorów Żaka i Wasztyla, w pełni oddaje aspiracje i potrzeby intelektualne społeczeństwa Andrychowa oraz jego witalność opartą na rozwoju nauki i wiedzy. Bardzo dobrze, że Rada Miejska odpowiednio wcześnie zlikwidowała szkołę numer 3, ponieważ ten wsteczny projekt znacząco zaburzał, kończący się w lesie spacer w przyszłość. Chwała naszym architektom, którzy za jedyne dwadzieścia milionów stworzyli nam tę cywilizacyjną możliwość zmiany.

Jank Chanowski, 19.08.2023 02:59

Jak kiedy mają sarny spać? Nie będziemy im ustalać pory snu, bez przesady. Jak będą śpiące. Sarna podobnie jak człowiek czy koń też ma powieki. Poza tym zmieniłem miejscówkę od kiedy trwa rewitalizacja.

Polityk, 18.08.2023 22:16

A Ći wróżbići z mamnewsa niech się tak nie jarają nowinką o kabarecie anteckiego bo dopiero odczują jak im poleći z kieszeni z procentem na ujowe dzieło odechce się srać wróżbami <( ̄︶ ̄)↗

Koniczynka, 18.08.2023 21:21

Na osiedlu od maja lampy nie świecą bo prąd poszedł do lasu. Żak jest bardzo pewny siebie.

Koniczynka, 18.08.2023 21:20

A kiedy sarny mają spać??? Jak żak im świeci całą noc. Przecież tam żywej duszy nie ma!!! To jest najbardziej zbyteczna inwestycja w historii Andrychowa. W lesie zrobić asfalt, oświetlenie i monitoring. Żak Wasztyl i Polak zadłużyli gminę Andrychów oficjalnie już na grubo ponad sto milionów złotych!!!!! I to jeszcze nie koniec!!!!! Miliony złotych wyrzucone w błoto w pańską górę śmieszny staw anteckiego, elektrociepłownie, mur oporowy, ruinę Bobrowskich. Staw anteckiego bez wody kolejna historyczna chwila. Place zabaw robi się tam gdzie ludzie mieszkają a nie na zadupiu.

Archanioł Michał, 18.08.2023 21:07

"Kto za to płaci ? Pani płaci. Pan płaci. Społeczeństwo. zdzisław zakasuje 20 tyś to go stać, Wasztylek zakasuje nagrodę 40 tyś to go stać. Na gaże zdzisłąwa i nagrodę Wasztylka składa się SPOŁECZEŃSTWO. Kto kogo tu robi w wuja ? Ja odpowiedź znam.

adolf, 18.08.2023 20:33

Świetna inwestycja! Oszczędzanie na oświetleniu miasta i osiedla kosztem nowych ścieżek.

adolf, 18.08.2023 20:31

Świetna inwestycja! Oszczędzanie na oświetleniu miasta i osiedla kosztem nowych ścieżek.