reklama
reklama

Na sprzedaż: meble i sprzęt stanowiące wyposażenie lokalu

MAGAZYN, Wiadomości, 09.03.2023 12:30,
Ogłoszenie.
Na sprzedaż: meble i sprzęt stanowiące wyposażenie lokalu

Gmina Andrychów – Zespół Obsługi Mienia Komunalnego w Andrychowie oferuje do sprzedaży komplet mebli i sprzętu stanowiących obecnie wyposażenie lokalu przy ul. Rynek 14 w Andrychowie, w tym:

  • komplet mebli sklepowych (regały, witryny i lada sklepowa);
  • komplet mebli kuchennych (zabudowa meblowa przyścienna i w postaci wyspy);
  • sprzęt kuchenny (zmywarka, piekarnik, dwie płyty gazowe;
  • okap podwieszany do sufitu nad zabudową mebli w postaci wyspy);
  • witryna chłodnicza;
  • kaseton podświetlany (szyld na elewacji nad wejściem do lokalu);
  • kurtyna powietrzna drzwiowa nad wejściem do lokalu.

Wszystkie sprzedawane rzeczy są nowe i można je obejrzeć osobiście w lokalu przy ul. Rynek 14 w Andrychowie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu dogodnego terminu.

Cenę minimalną sprzedaży w/w rzeczy ustalono na 33.800,00 zł netto (słownie: trzydzieści trzy tysiące osiemset złotych 00/100) – do oferowanej ceny zakupu należy doliczyć podatek VAT 23%.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Zespole Obsługi Mienia Komunalnego w Andrychowie – ul. Starowiejska 22b, 34-120 Andrychów – osobiście lub pod numerem telefonu (033) 875-31-68.

Zainteresowani zakupem w/w rzeczy powinni złożyć ofertę cenową w terminie do 10 marca 2023 r.:

  • drogą elektroniczną na adres: [email protected];
  • składając pismo na Dziennik Podawczy w siedzibie Zespołu Obsługi Mienia Komunalnego w Andrychowie (ul. Starowiejska 22b) w godzinach pracy Zespołu, tj. 7.00 – 15.00.

Wniosek o zakup w/w rzeczy powinien zawierać imię i nazwisko bądź nazwę firmy, adres, oferowaną cenę za wszystkie rzeczy – sprzedaż możliwa jest tylko w całości.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy