reklama
reklama

Na Dzień Ojca szpitala zaprasza na bezpłatne szkolenie z piewszej pomocy pediatrycznej

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 11.06.2024 08:04,
Taka wiedza każdemu może się przydać.
Na Dzień Ojca szpitala zaprasza na bezpłatne szkolenie z piewszej pomocy pediatrycznej

Wadowicki szpital zaprasza wszystkich tatusiów na bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy pediatrycznej.

- To doskonała okazja, aby w męskim gronie nauczyć się podstaw tego, jak udzielać pierwszej pomocy dzieciom. Podczas naszego szkolenia Panowie poznają elementarne schematy resuscytacji krążeniowo-oddechowej noworodków oraz małych dzieci i co najważniejsze będą mogli je przećwiczyć. Dowiedzą się również jak postępować w przypadku zadławienia w teorii i w praktyce. Specjalnie dla Panów skondensowana wiedza w pigułce dotycząca najważniejszych zasad udzielania pierwszej pomocy - informuje dyrekcja wadowickienj lecznicy.

Szkolenie odbędzie się 24.06.2024 roku o godz. 16:00 w siedzibie Wadowickiego Pogotowia Ratunkowego w Wadowicach, przy ul. Wojska Polskiego II E (na 2 piętrze). Poprowadzi je ratownik, który w szkole rodzenia „Małe Szczęście” uczy rodziców, jak udzielać pomocy noworodkom.


Na szkolenie obowiązują zapisy 11.06.2024 r. – 20.06.2024 w godz. 8:00 -14:00

  • pod numerem telefonu (33) 87 21 282
  • elektronicznie na adres: [email protected], w temacie wpisując „szkolenie – dzień ojca”.

źródło: ZZOZ Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy