reklama
reklama

Mały Olaf z Andrychowa powoli wraca do zdrowia po dramatycznych chwilach z piątku

MAGAZYN, Wiadomości, 18.11.2023 19:41, red
Chłopczyk przebywa w szpitalu w Krakowie.
Mały Olaf z Andrychowa powoli wraca do zdrowia po dramatycznych chwilach z piątku
W piątek (17.11) po południu wiele osób w Andrychowie z niepokojem śledziło wydarzenia w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie. Doszło tam do zasłabnięcia 10-letniego ucznia. Ratownicy przez kilkadziesiąt minut walczyli o to, aby go uratować i ustabilizować jego czynności życiowe. Udało się!


Chłopczyk został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Krakowie.


10-latek to Olaf, o którym wiele lat temu było głośno za sprawą zbiórek i akcji charytatywnych organizowanych na jego leczenie. Urodził się w 2013 roku z poważną wadą serca. Mama chłopczyka poinformowała w sobotę (18.11), że Olaf powoli wraca do zdrowia do dramatycznych chwilach z piątku.

"Olafek znowu nas dzisiaj zaskoczył tym razem pozytywnie. Jest już na własnym oddechu, próbuje siadać i coś już jeść. Stan dobry ale jeszcze dużo przed nim aby wrócić do zdrowia. Wiele wskazuje na to, że w poniedziałek już będzie przeniesiony na oddział na którym będę mogła już z nim być.

W imieniu Olafa oraz swoim serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie pod każdym względem, za licznie wiadomości na które nie zawsze mogłam odpisać czy nawet ich przeczytać. W dalszym ciągu prosimy o modlitwę za Olafka i dobrze myśli. Dziękujemy, że jesteście

Ps. Przekazałam mu wszystkie życzenia, uciekałam i wycałowała od Was wszystkich

Mama"

- poinformowała na facebooku mama chłopczyka.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 19.11.2023 10:41

Biedny mały. Dzięki Bogu udało się Go uratować.