reklama
reklama

MAJOWA METAMORFOZA. Zgłosiło się już 18 Pań

MAGAZYN, Wiadomości, 19.05.2023 16:36,
Laureatka MAJOWEJ METAMORFOZY Trendy eco dla czytelników mamNewsa.pl otrzyma w prezencie ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ. Wyjaśniamy na czym dokładnie polega.
MAJOWA METAMORFOZA. Zgłosiło się już 18 Pań

Analiza kolorystyczna ma na celu określenie typu kolorystycznego urody oraz znalezienie zestawu kolorów, jakie pasują danej osobie. Służą do tego odpowiednie wzorniki i chusty.

Najpopularniejszym systemem analizy kolorystycznej jest podział ludzi na 4 PORY ROKU:
☑️ Wiosnę
☑️ Lato
☑️ Jesień
☑️ Zimę

Każdej porze roku pasują inne zestawy barw
Najłatwiej je scharakteryzować, wskazując kolory kojarzące się z danym sezonem.

Zestawy barw mają także konkretne cechy:
- temperaturę (chłodną lub ciepłą)
- walor (jasny lub ciemny)
- chromatyczność (czystą lub zgaszoną)

Wiele osób nie pasuje do charakterystyki tylko jednej pory roku. Wówczas pomocne są systemy zwiększające liczbę typów urody do 12.

Znając swój typ urody, znacznie łatwiej kupuje się nowe ubrania i kosmetyki. Eliminuje się zakupowe pomyłki i zbędne wydawanie pieniędzy. Ubrania do siebie pasują kolorystycznie.

Prawidłowa kolorystyka garderoby odmładza i upiększa: rozjaśnia i optycznie wygładza cerę, minimalizuje zaczerwienienia skóry i cienie pod oczami, intensyfikuje kolor tęczówek oczu, podbija naturalną czerwień ust.

Każdej kobiecie przyda się taki przewodnik kolorów

W dalszym ciągu można wziąć udział w akcji MAJOWA METAMORFOZA pod linkiem: https://www.facebook.com/trendyecopolska/posts/pfbid0P5RK2Tsbreklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy