reklama
reklama

Maj w Szkółce Krzewów Ozdobnych STUS w Targanicach

MAGAZYN, Wiadomości, 06.05.2021 12:35,
Maj w Szkółce STUS to zawsze dobry czas na zakup drzew szczepionych na pniu, takich jak klony różnych odmian.
Maj w Szkółce Krzewów Ozdobnych STUS w Targanicach
W Szkółce STUS w Targanicach dostępne są także wiśnie japońskie, wiązy i brzozy płaczące, katalpy, lipy, akacje. Z mniejszych szczepionych na pniu roślin - trzmieliny, wierzby, lilaki. Rośliny te występują w wielu odmianach, różniących się kształtem korony i kolorem liści oraz kwiatami.

Szkółka cały realizuje również Państwa zamówienia na najpiękniejsze żywopłoty tworzące przy posesjach strefę prywatności. Zasłużonym powodzeniem cieszy się tuja zachodnia 'Smaragd'.

Jeszcze wciąż dostępne są dorodne sadzonki bylin, traw z zeszłego roku. Dadzą one szybko dużo satysfakcji wszystkim tym, którzy je zakupią i posadzą w swoich ogrodach.

Kilka najpiękniejszych odmian hortensji bukietowych ukwieci ogrody na kilka miesięcy drugiej połowy roku.

- Te i wiele innych roślin poleca się Państwa uwadze! - zachęca właściciele Eryk Stus.

Zobaczcie nagranie:


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy