reklama
reklama

Koronawirus z Wuhan w Polsce? [SONDA]

MAGAZYN, Wiadomości, 25.02.2020 20:00, DK / WB
Obecnie zakażonych jest blisko 80 tys. osób, z czego 2,5 tys. ofiar śmiertelnych.
Koronawirus z Wuhan w Polsce? [SONDA]
SARS-CoV-2 czyli koronawirus z chińskiego Wuhan, który wywołuje chorobę COVID-19 odkryty został pod koniec grudnia ubiegłego roku. W Chinach wybuchła epidemia a wirus przeniósł się również do Europy. Obecnie zakażonych jest blisko 80 tys. osób, z czego 2,5 tys. ofiar śmiertelnych.

W tym tygodniu w Chinach wykryto kolejne 508 nowych przypadków zakażeń. Póki co we Włoszech potwierdzono 283 przypadki zakażeń, z czego 11 osób zmarło. Pierwsze przypadki zakażeń odnotowano też w Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Chorwacji i Rumunii.

Zakażony jest nawet wiceminister zdrowia Iranu Iradż Harirczi.

Czy andrychowianie obawiają się koronawirusa? Zapraszamy na sondę:


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kamieni.kupa, 26.02.2020 13:14

Pan "niezależny" redaktor nawet nie próbuje być obiektywny przeprowadzając te swoje tendencyjne sondy. Pytania z tezą, podpowiadanie ludziom poprzez dodawanie wtrąceń prosto z TVN-u. Zamiast wspierać rząd, ministerstwo zdrowia, żeby jak najlepiej przygotować się na przyjście wirusa do Polski to lewactwo prowadzi brudną kampanię wyborczą żerując na chorobach ludzi, licząc na to, że Polacy polecą w maju głosować na na tą niemotę Kidawę. Nie mam szczęścia, żeby spotkać kiedyś Pana "niezależnego" redaktora bo bym mu wygarnął przed kamerą, ale pewnie i tak by to wycięli.