reklama

Koronawirus. Problemy w przedszkolu w Andrychowie [AKTUALIZACJA]

MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 26.10.2020 08:25, red
Rodzice zostali już o wszystkim poinformowani.
Koronawirus. Problemy w przedszkolu w Andrychowie [AKTUALIZACJA]
Z powodu koronawirusa problemy w Przedszkolu nr 3 przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie. To jedna z największych placówek w mieście.

Powód: koronawirusa stwierdzono u pracownika przedszkola.

W niedzielę wszyscy rodzice zostali poproszeni, aby nie posyłali dzieci w poniedziałek do placówki. Na razie na pewno w poniedziałek, sanepid ma zdecydować co dalej. Jak się dowiadujemy, w poniedziałek w placówce nie ma ani jednego dziecka.

Dodajmy, że od poniedziałku (26.10) nauczanie zdalne wprowadzono również w klasach IV - VIII szkół podstawowych. Dzieci w klas I - III oraz z przedszkoli powinny normalnie chodzić na zajęcia.

AKTUALIZACJA

Jak nas poinformowano, od wtorku rodzice mogą przyprowadzać dzieci do przedszkola. W placówce dokonano pewnych reorganizacji.

foto: archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy