reklama

Kiermasz dla małej Lenki, brakuje jeszcze 160 tys. zł

MAGAZYN, Wiadomości, 29.10.2023 12:44, NEWSY CZYTELNIKÓW
Brakuje 160 tys zł, aby zakończyć zbiórkę, zrealizować kolejny etap leczenia i uratować dziewczynkę przed wózkiem inwalidzkim.
Kiermasz dla małej Lenki, brakuje jeszcze 160 tys. zł
W niedzielę (5 listopada) przez bazyliką w Wadowicach odbędzie się charytatywny Kiermasz ciast i różności. Pieniądze będą zbierane na leczenie i kolejne operacje Lenki Cholewy, mieszkanki Stryszawy w powiecie suskim. Na pierwszy etap leczenia i operacje nóżki dziewczynki pieniądze zbierano już kilka lat temu, a o całej akcji było głośno w całym regionie.

- Lenka urodziła się z wadą nóżek. Diagnoza choroba Tibial-Hemimelia ze stopą końsko szpotowata. W Polsce groziła jej amputacji. Lenka przeszła już 3 etapy leczenia w tym 14 operacji w USA. Brakuje nam 160 tys zł, aby zakończyć zbiórkę, zrealizować kolejny etap leczenia i uratować dziewczynkę przed wózkiem inwalidzkim.

Zapraszamy na Kiermasz jak również na stronę Facebook- Licytacje dla Lenki Cholewy oraz zachęcamy do drobnych wpłat na pomagam pl


- informują organizatorzy akcji

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dudaiprzyjaciele, 29.10.2023 16:19

brzydkie zdięcie brzydkiego kaczątka