reklama
reklama

Kiedy nadejdzie ocieplenie? Są pierwsze prognozy

MAGAZYN, Wiadomości, 23.05.2021 15:10, red
Na razie na horyzoncie nie widać upałów.
Kiedy nadejdzie ocieplenie? Są pierwsze prognozy
Maj nie zachwyca na razie temperaturami. Weekend jest raczej pochmurny i burzowy. W poniedziałek i w środę temperatura lekko skoczy do góry, ale wszystko wskazuje na to, że będą to tylko krótkie epizody.

Według synoptyków TVN Meteo większego i trwałego ocieplenia można spodziewać się dopiero w okolicach 4 czerwca. Wtedy temperatura zacznie utrzymywać się w okolicach 25 st. C w dzień.

A co z wakacjami? Tutaj wstępne prognozy mają synoptycy IMGW: - Cieplejszy lipiec zapowiada się jedynie na południu kraju i tam wystąpią nieco mniejsze opady. Sierpień również cieplejszy na południu, a trochę większe opady na północnym wschodzie - informuje IMGW.


foto: nadesłane
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy