reklama

Jacek Stuglik w Bake Off - Ale Ciacho: najpierw wygrał, a potem... przeholował

MAGAZYN, GOTUJ Z..., Wiadomości, 15.04.2018 16:20, red
Występujący w telewizyjnym programie kulinarnym Bake Off - Ale Ciacho Jacek Stuglik z Andrychowa awansował do ćwierćfinału tego programu. Łatwo jednak nie było...
Jacek Stuglik w Bake Off - Ale Ciacho: najpierw wygrał, a potem... przeholował
Bake Off - Ale Ciacho to program kulinarny emitowany w niedzielne popołudnia w TVP 2. W tej edycji w programie uczestniczy Jacek Stuglik, nauczyciel i ochroniarz z Andrychowa.

Przeszedł już 7 odcinków, a po każdym odpadał jeden z uczestników. Po niedzielnym odcinku (15.04) Jacek Stuglik zapewnił sobie awans do ćwierćfinału.

Jak było w niedzielę? Działo się! Najpierw sukces. Jacek Stuglik wygrał pierwszą konkurencję, kiedy trzeba było wykonać ciastka. Jego kulinarne dzieło zrobiło na jurorach wielkie wrażenie.

W drugiej konkurencji trzeba było wykonać tort. I choć andrychowianin znany jest z wykonywania wielu świetnych tortów, tym razem mu się nie udało. Jego tort nie zachwycił. Jacek usłyszałem gorzkie słowa. - Nie porywa mnie twój tort (.... ) Po prostu przeholowałeś - ocenił jeden z jurorów, a jego tort określono jako "trzęsącą się galaretę".

Sam Jacek Stuglik nie jest aż tak krytyczny. -
Według oceny mojej ukochanej rewelka. Brakło czasu na stężenie - komentował po programie.

Cóż, tym razem się nie udało, ale najważniejsze jest to, że Jacek Stuglik nadal jest w programie i walczy o główną nagrodę.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy