reklama
reklama

Gmina Andrychów pomogła poszkodowanym w pożarze

MAGAZYN, Wiadomości, 25.03.2024 10:45,
Rodziny mają zapewniony tymczasowo dach nad głową, trwają zbiórki odbudowę domu po pożarze.
Gmina Andrychów pomogła poszkodowanym w pożarze
Dwie rodziny zostały poszkodowane w dwóch pożarach dwurodzinnego budynku przy ulicy Wspólnej w Sułkowicach z połowie lutego br. Budynek nie nadaje się do zamieszkania. Wymagane są kosztowne remonty. Poniżej publikujemy linki do zbiórek.

Tymczasem gmina Andrychów udzieliła pomocy obu poszkodowanym rodzinom. Jedna zamieszkała w hostelu, a druga otrzymała w poniedziałek (25.03) przydział do mieszkania socjalnego. Będą mogli w nim mieszkać do czasu wykonania remontu i powrotu do domu po remoncie.


foto: WB
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zużyty zdzisek, 25.03.2024 22:37

I jeszcze druga sprawa Jeszcze bardziej bulwersująca. Dotarła do mnie ulotka niejakiego Mirosława Nowaka z PiSu. Na pierwszej stronie ulotki frazes "uczciwy-pracowity- doświadczony". Dobra każdy z nas ma lustro w domu. Może on to tak widzi. Facet zaliczył wszystkie partie w tym kraju od prawa do lewa. Teraz pstryknął sobie fote z Beatą Szydlo z PiS. Szokiem jest jednak to, że w ani jednym miejscu nie zająknął się że jest prezesem spółki gminnej AEC w której zarabia rocznie około 180 tysięcy złotych. Zapomniał gdzie pracuje? Nie. Wstydzi się tego proszę Państwa, że wspólnie z innymi prezesami gminnych spółek jest udziałowcem spółki ENERGIA , która ma budować spalarnię czy jak to tam mówią zgazowalnię śmieci. To kolejny trop w poszukiwaniu SZWAGRA BURMISTRZA. Skandal jakich mało. Radzę wszystkim pisiorom rzucić legitymację partyjną. Chyba że znają szwagra zdziska. Ale jaja.

NOWY ANDRYCHÓW, 25.03.2024 22:14

To ten magiczny czas WYBORÓW pokazać się wszędzie trzeba... SZOK, szkoda że tak to nie działało przez 5 lat... Obiecanki cacanki ... szkoda, że wybory nie są co 6 miesięcy ... Niestety życie jest przewidywalne 4 kadencja to znaczy " już nic nie zrobię".

tomekх, 25.03.2024 21:32

@Obserwator zależy czy są wybory na horyzoncie :-0

tomekx, 25.03.2024 20:23

Tylko Tomasz Żak.Właściwy człowiek na właściwym miejscu

Obserwator, 25.03.2024 15:04

Czy pomaganie wymaga rozgłosu?