reklama

Erasmus Plus – europejski wymiar Zespołu Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie

, MAGAZYN, Wiadomości, 08.07.2020 12:00,
Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 będą realizować wyjazdy do szkół partnerskich w Hiszpanii.
Erasmus Plus – europejski wymiar Zespołu Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie

- To międzykulturowe przedsięwzięcie to wspaniała szansa na rozwój językowy, poznanie nowych krajów oraz ich tradycji i kultur, otwartości i akceptacji wspólnych wartości europejskich. Współpraca na poziomie międzynarodowym to niewątpliwie najlepsza promocja europejskiego wymiaru andrychowskiej szkoły - informują w andrychowskiej szkole.

Staże będą odbywać się w ramach praktyk zawodowych dla uczniów technikum w zawodzie technik logistyk, technik hotelarstwa oraz technik handlowiec. Partnerem zagranicznym szkoły będzie Europuente- Spanish Project Partner S.L. z siedzibą w Granadzie.

Uczniowie zrealizują praktyki w firmach, które mają doświadczenie w stażach dla uczniów z Polski. Głównym założeniem projektu jest zwiększenie atrakcyjności przyszłych absolwentów na rynku pracy.

INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy