reklama

Tak PiS zachęca do głosowania na Andrzeja Dudę. Starcie cywilizacji życia i śmierci?

, Polityka, Wiadomości, 08.07.2020 12:15, GM
Radny ma rację czy przesadził w podgrzewaniu przedwyborczej atmosfery?
Tak PiS zachęca do głosowania na Andrzeja Dudę. Starcie cywilizacji życia i śmierci?
Kampania wyborcza przed niedzielnymi (12.07) wyborami prezydenckimi trwa do piątku do północy. Także lokalni politycy dwoją się i troją, aby wspierać swoich faworytów.


Czasami można odnieść wrażenie, że niektórzy kompletnie "odlatują". Czy w razie wygrania jednego z kandydatów po wyborczej niedzieli.... czeka nas zagłada, bo niedzielne starcie dwóch pretendentów do stanowiska prezydenta to starcie cywilizacji życia i śmierci?

Sformułowanie o starciu cywilizacji życia i śmierci, kompletnie nie rozwijając tego wątku i nie tłumacząc co ma na myśli, ujął w swoim komentarzu na facebooku jeden z lokalnych polityków PiS, Rafał Stuglik z Wieprza.

„Przed II turą wyborów prezydenckich, zachęcam do licznego w nich udziału. Jako osoba o poglądach katolicko – narodowych i konserwatywnych, trudno mi zrozumieć rozterki niektórych polityków nurtu narodowego, którzy nie wskazują jasno na kogo warto oddać głos.
Prezydent Andrzej Duda daje liczne dowody na to, że szacunek dla tradycyjnej rodziny, dbałość o interes narodowy, walka o prawdę historyczną i wizerunek Polski są tożsame z narodowym nurtem Konfederacji i Krzysztofa Bosaka.
W starciu cywilizacyjnym do którego dojdzie 12 lipca ja wybieram kandydata popierającego cywilizację życia a nie śmierci.
Prezydent Andrzej Duda jest właśnie takim kandydatem.”
napisał radny Stuglik, bynajmniej nie ujmując owych stwierdzeń w cudzysłowie.

foto: facebook Rafała Stuglika

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KochamTuska, 09.07.2020 23:55

Wolę żeby Rafau zabrał mnie do Brazylii klasą premium do najlepszego hotelu za 60 tysi na twój koszt :) Rafau jest taki super i przecież nie daje miliardów na propagand Agorze :) a że masz dość to każdy widzi :)

",,**,,", 09.07.2020 18:47

Duda to najdroższy prezydent w historii Polski. Już pół roku prowadzi kampanię wyborczą z pieniędzy podatników. Miedzy czasie zrobił sobie wycieczkę do Stanów Zjednoczonych oczywiście z podatków, to prezydent jednego małego prezesa, nazwany przez miliony Polaków marionetka. To są fakty, gdyby przegrał byłaby to tragedia dla pisu i tak naprawdę koniec pisu. Padli by tak jak swego czasu AWS,skończyło by się podpisywanie ustaw w nocy po kryjomu. Na propagandę w tvpis poszły dwa miliardy z podatków. Nigdy wiecej pisu. Dość rozdawnictwa. Dość prezydenta jednego prezesa. Mamy DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pis okropnie dzieli Polaków. Mamy DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!! [email protected] Duda zabierze Cię na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych.

KochamTuska, 08.07.2020 23:46

Nie ma to jak dzielenie Polaków na swoich i "pisowców" to ewidentny objaw szacunku.

andrychowianin1, 08.07.2020 20:55

Drogi panie rafale stugliku- miałem do pana jeszcze jakiś szacunek, myślałem że jesteś pan jakimś takim normalnych mimo wszystko przyzwoitym pisowcem (bo tacy choć nieliczni ale są).Ale po tym jak pan podjudza Polaków do Polaków już nie mam szacunku

Rysiek, 08.07.2020 20:34

Precz z pisowskimi aparatczykami . Mamy gdzieś wasze apele . Prezydentem Polski Rafał Trzaskowski !

patriotaRP, 08.07.2020 20:05

Z całą rodziną głosujemy na DUDĘ Trzaskowdki to PO !!! Chyba wszyscy pamiętają jak było, nie dali ludziom NIC, tylko podnosili podatki, wiek emerytalny do góry aż o 7 lat !!! Nawet obniżyli zasiłek pogrzebowy... Rafał proponuje LGBT w całej Polsce, proszę obejrzeć sobie film "ich prawdziwe cele" YOUTUBE zablokował go bo był niewygodny, już 27 państw akceptuję adopcję przez pary tej samej płci !!!

kalafior, 08.07.2020 19:53

@ skornica A ile to milionów poszło na służbę zdrowia za PO? Rafał jak zostanie prezydentem to znów Polska będzie krainą mlekiem i miodem płynącą, jak przez 8 lat byla pid rządem PO.

cath, 08.07.2020 18:45

Pocieszające jest to ze radny Stuglik po prostu nie wie co wypisuje.I jakoś mnie to nie dziwi....od lat.

KochamTuska, 08.07.2020 16:50

Ciekawe czy Rafau zabrałby mnie na wycieczkę do Brazylii za 60 tysi ?

mega, 08.07.2020 16:27

rs to nieudacznik jakich mało dał tego dowód jak pracował jeszcze w szkole SP 5

KochamTuska, 08.07.2020 16:12

Zapomniałem dodać że Rafałał nie buli miliardów na Agorę i nie będzie podpisywał wszystkiego jak długopis Bredzisław.

KochamTuska, 08.07.2020 16:09

Ja też głosuje na Rafałała bo mam dość tego rozdawnictwa ! dość 500+, 300+, trzynastych emerytur, bonów wakacyjnych, obniżek PIT CIT i zerowego PIT dla młodych ! DOŚĆ TEGO ! dość hameryki, jakiś gazoportów i innych mierzei ! trzeba odbudować nasze relację z Niemcami i Rosją otworzyć Sowę i obniżyć VAT na owoce morza. Dość jakiś lotnisk, dworców i innych pekaesów bo trzeba pompować pieniądze w Warszawkę a ona nas pociągnie w stronę dobrobytu ! A przede wszystkim głosuje na Rafałała bo jest świeży w polityce, jest niezależny i ma ładny zarost !

skornica, 08.07.2020 16:09

Taka cywilizacja życia ,że niech chu...strzeli. Zamiast ratować ludzi chorych na raka to przekazali miliardy na kurwizję pisowską tvp. Długopis od razu podpisał-jak zawsze.To jest ta cywilizacja życia!!! A w niedzielę pójdziemy wszyscy ładnie do kościółka i na wybory.Jak to powiedział Piłsudski: "Naród wspaniały,ale ludzie kurwy"

cath, 08.07.2020 13:57

Szanowny Panie Profesorze rzeczywiście dorobek wart chyba 10 lat bycia radnym.Prosze nie żyć przeszłością i sentymentem.Modernizacja linii 117 rzeczywiście wpłynie na rozwój regionu-chyba tylko Pan w to wierzy.Chodzi mi o przyszłość a nie straszenie aborcja i LBGT.

xpek, 08.07.2020 13:51

typowy pisior ziejący nienawiścią co Polaków którzy nie pobierają pisu.stuglik jak ci nie wstyd!powinieneś przeprosić mieszkańców Andrychowa i Wieprza

VERA, 08.07.2020 13:42

Znamy , znamy

cath, 08.07.2020 13:38

Szanowny Panie Profesorze rzeczywiście dorobek wart chyba 10 lat bycia radnym.Prosze nie żyć przeszłością i sentymentem.Modernizacja linii 117 rzeczywiście wpłynie na rozwój regionu-chyba tylko Pan w to wierzy.Chodzi mi o przyszłość a nie straszenie aborcja i LBGT.

cath, 08.07.2020 12:56

Jakoś mnie to nie dziwi .Kolejny któremu w życiu się nie udało, to próbuje w polityce.Mozna powiedzieć ze to taki nasz prawie powiatowy JK chociaż prawie robi różnice.Gosciu załatwił coś dla naszego powiatu przez te lata bycia radnym wojewódzkim ? Bo nie pamietam.