Dzień Otwarty OSP Kęty połączony z wielkimi manewrami z ratownictwa drogowego [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 25.05.2019 12:40, red
Przyjechało ponad 300 ratowników.
Dzień Otwarty OSP Kęty połączony z wielkimi manewrami z ratownictwa drogowego [FOTO]
W ramach Dnia Otwartego OSP Kęty na terenach rekreacyjnych przy ulicy Sobieskiego w Kętach w sobotę (25.05) do godziny 14:00 odbywają się zawody z cyklu Rescue Days. To międzynarodowe manewry strażackie z udziałem ponad 300 ratowników, którzy doskonalą swoje umiejętności z ratownictwa drogowego ćwicząc na wrakach samochodów.

Przygotowano 8 scenariuszy zdarzeń drogowych, pod okiem instruktorów strażacy przeprowadzają akcje ratownicze - tak, jak powinno to wyglądać w normalnych warunkach.

Zaplanowano także warsztaty podczas których ratownicy mogą zgłębić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu udzielania pomocy w wypadkach drogowych.

Zobaczcie jak to wygląda
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy