reklama
reklama

Dołożyli autobusy ale to nadal nie wystarcza. Linia Andrychów - Targanice oblegana

MAGAZYN, Wiadomości, 30.10.2019 16:40, PG
Kierowcy nie zabierają mieszkańców z przystanków.
Dołożyli autobusy ale to nadal nie wystarcza. Linia Andrychów - Targanice oblegana

Jak już pisaliśmy trasa Andrychów – Targanice, w stronę Kocierza jest bardzo oblegana przez podróżujących komunikacją publiczną.

Już we wrześniu gmina postanowiła dołożyć dodatkowe kursy w godzinach szczytu, jak również przesunąć poszczególne godziny odjazdu autobusów komunikacji miejskiej. Podsumowując w tamtą stronę kursują aż trzy autobusy miejskie.

Jednak to nadal nie wystarcza. Jedna z naszych Czytelniczek powiadomiła nas o swoim problemie. Chodzi o to, że pani Edyta codziennie rano stoi na przystanku w pobliżu cmentarza [na zdjęciu] wraz ze swoją córką aby dojechać autobusem do szkoły. Często jednak zdarza się, że kierowca nie zatrzymuje się na przystanku i ich nie zabiera? Powód?

Przepełnienie. Co zresztą potwierdzają urzędnicy, mówiąc że kiedy w autobusie już nie ma miejsca kierowca nie bierze nikogo więcej.

W związku z tym mieszkańcy proszą o dodatkowe autobusy w godzinach porannych.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

lojzek, 30.10.2019 23:26

Mam pytapytanieWłodarza: Czy ktoś od 1 września z Urzędu liczył pasażerów ilu niezabiera ją autobusy?Choć o problemie wiedzą jak i w Wydziale Komunikacji tak też sołtysi.Czasami już od Kościoła w Słukowicach nie zabierają ludzi.Młodzież nie ma jak dojechać do szkół!Może jakiś szkolny autobus dołożyć!!!

budyn77, 30.10.2019 19:02

A tak nażekali że wójt Żak zakupił średnie i małe autobusy gminne! Co by teraz było jakby wójt zakupił tyłki małe autobusy!? A tak teraz będą kursować większe autobusy! Brawo wójt Żak!