Czy telefony komórkowe mogą być niebezpieczne? W Andrychowie wykonywano specjalne pomiary

, MAGAZYN, Wiadomości, 17.10.2016 17:35, DK
W piątek (14.10) na Placu Mickiewicza w Andrychowie przeprowadzone zostały pomiary pola elektromagnetycznego.
Czy telefony komórkowe mogą być niebezpieczne? W Andrychowie wykonywano specjalne pomiary

Pomiary nie wykazały zwiększonego natężenia pola elektromagnetycznego w Andrychowie.


Od kilkudziesięciu lat prowadzone są badania w temacie szkodliwości promieniowania pól elektromagnetycznych na człowieka. Wyniki nie są jednoznaczne, pamiętajmy jednak że technologia komórkowa jest stosunkowo młoda i jej efekty są być może długofalowe, wiadomo natomiast że część fal radiowych, emitowanych przez telefony komórkowe jest pochłaniana przez głowę.

 

Największe natężenie pola elektromagnetycznego emitowanego przez nasz telefon komórkowy o dziwo pojawia się na terenach wiejskich, gdzie sygnał wysyłany z telefonu, aby dotrzeć do anteny potrzebuje większej mocy.

 

Nie przykładajmy także telefonu do ucha, bezpośrednio po wybraniu numeru ponieważ takie korzystanie z telefonu, również może mieć fatalny wpływ na nasze zdrowie. A co o tym sądzą mieszkańcy Andrychowa?

 

Zobaczcie sami

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rafi, 18.10.2016 10:27

Komentarz usunięty przez autora.

bober88, 17.10.2016 21:48

Komórki powodują raka... ...ale tylko te rakowe ;-)