Przekroczył prędkość o 38 km/h w terenie zabudowanym i nie posiadał uprawnień do kierowania

, Wiadomości, 16.10.2016 14:30, ks
Pirat drogowy zatrzymany.
Przekroczył prędkość o 38 km/h w terenie zabudowanym i nie posiadał uprawnień do kierowania

W Kleczy Dolnej policjanci zatrzymali kolejnego kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość - w tym przypadku o 38 km/h.


Kierowca samochodu marki Ford Mondeo jechał z prędkością 88 km/h, przy dozwolonej prędkości 50 km/h. Jak się okazało za kierownicą pojazdu siedział 27-letni mieszkaniec Krakowa.


Ale to nie jedyne naruszenie prawa z jego udziałem, ponieważ jak się okazało prowadził samochód nie posiadając przy sobie uprawnień do kierowania.W związku z rażącym złamaniem przepisów ruchu drogowego policjanci wkrótce skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego.

 

 

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 16.10.2016 21:15

Policja drogowa nie jest od utrzymywania porządku przy sklepach od tego jest nasza nieudolna między innymi s. miejska ale szkoda słów razem z tym nowym komendantem.

krytyk, 16.10.2016 16:34

Brawo dla policji szkoda ze nie ma ich jak potrzeba zawinąć Cyganów z Kauflandu za zebractwo albo z centrum miasta

michall, 16.10.2016 16:09

tak się jeździ, ciekawe kto jedzie w terenie zabudowanym równe 50 km/h