Czy można korzystać z placów zabaw? Rodzice zdezorientowani

, MAGAZYN, Wiadomości, 22.06.2020 19:00, PG
Już za kilka dni wróci słoneczna pogoda. Czy będzie można wyjść z dziećmi na plac zabaw?
Czy można korzystać z placów zabaw? Rodzice zdezorientowani

W kwietniu, zgodnie z wytycznymi ministerstwa zdrowia, burmistrz Andrychowa a także burmistrz Kęt wyłączyli z użytkowania wszystkie place zabaw i siłownie zewnętrzne w gminie.

Obecnie rząd rezygnuje już z większości obostrzeń nałożonych na społeczeństwo. Nie trzeba zasłaniać twarzy na wolnym powietrzu a w sklepach nie obowiązują już limity osób. Możliwa jest nawet organizacja wesel na 150 osób.

Rodzice zastanawiają się, czy można korzystać zatem z palców zabaw. Otóż nie!

Jak ustaliliśmy, w gminie Andrychów oraz w gminie Kęty place zabaw nadal są zamknięte do odwołania.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KochamTuska, 23.06.2020 20:08

Dla jednego fakty dla reszty żałosne brednie. I to jest fakt niepodważalny !

",,**,,", 23.06.2020 17:15

[email protected] jak to nie ma żłobków? Przeciez Kobielus i Kubien budują i żłobki i domy seniora, tak to pięknie się reklamowali przed wyborami. Lodowisko na Mickiewicza działa to zasługa Pana Kubienia. Lokalne drogi z Lenartowicza na Zwirki i Wigury do znajomych już są na ukończeniu to z kolei zasługa Kobielusa. Jedno w tym wszystkim jest pewne Duda nie jest prezydentem wszystkich Polaków, jest prezydentem jednego prezesa. I to są fakty.

sowa, 22.06.2020 21:57

@barte znowu się skompromitował.Chciał uderzyć w rząd, a walnął w swojego pryncypała.

Wasaki3, 22.06.2020 21:37

Kolejna super decyzja burmistrza, na każdym kroku pokazuje jak dba o mieszkańców z dziećmi. Żłobków nie ma, przedszkola droższe niż gdzie indziej, nawet place zabaw zamknięte bo nie ma kasy na dezynfekcję zgodnie z wytycznymi. Ale na pewno będzie kolejna ładna wizualizacja za dziesiątki tysięcy czegoś co i tak nie powstanie. Miasto przyjazne rodzinom.

Turboplazmotron, 22.06.2020 21:00

@barte znowu ktoś źle Cię poinformował.Zgodnie z wytycznymi rządowymi, od soboty 30 maja teoretycznie można już korzystać z placów zabaw. Wszystko zależy od właściciela , więc zanim pójdziesz pobawić się na plac zabaw musisz Go zapytać czy można? Jeżeli Ci nie pozwoli to zapytaj dlaczego?

barte, 22.06.2020 20:39

Kolejna dziwna decyzja pisowskiego rządu.Parki rozrywki otwarte ale place zabaw zamknięte.Całe szczęście że za niedługo zmieni się prezydent może kaczyński w końcu zacznie się liczyć z ludźmi