Potrącenie na Mickiewicza

, Na sygnale, Wiadomości, 22.06.2020 10:12, red
Do zdarzenia doszło w poniedziałek (22.06) przed godziną 10:00
Potrącenie na Mickiewicza
W poniedziałek (22.06) przed godziną 10:00 w Wadowicach na ulicy Mickiewicza, w rejonie skrzyżowania z ulicą Batorego, doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Na miejscu są służby ratownicze.

Jak przekazuje nam asp. sztab. Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, 69 – letni mieszkaniec Wadowic, kierując rowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza z ul. Batorego, prawidłowo jadącemu pojazdowi marki peugeot, przez co doszło do zderzenia.

Kierujący rowerem został uznany za sprawcę zdarzenia i ukarano go mandatem. Dodatkowo sam jeszcze trafił do szpitala z obrażeniami.


foto: 112wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy