reklama

Ciekawe pokazy naukowe w Dwójce. Nie tylko dla uczniów, ale i dla mieszkańców [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 20.09.2019 11:35, PG
Nauczyciele oraz uczniowie ze wszystkich szkół w gminie Andrychów mają okazję zobaczyć pokazy Małopolskiego Centrum Nauki "Cogiteon".
Ciekawe pokazy naukowe w Dwójce. Nie tylko dla uczniów, ale i dla mieszkańców [FOTO]

W czwartek (19.09.) i piątek (20.09.) w szkole podstawowej nr 2 w Andrychowie odbywa się projekt edukacyjny pn. "Naukowiej. Opowieść o powietrzu”.

Nauczyciele oraz uczniowie ze wszystkich szkół w gminie Andrychów mają okazję zobaczyć pokazy Małopolskiego Centrum Nauki "Cogiteon". W piątek (20.09.) od godz. 17:00 pokaz jest otwarty dla zainteresowanych mieszkańców.

"Cogiteon" ma na celu zachęcić młodzież i mieszkańców do inspirującego kontaktu z nauką, by aktywnie poznawali świat i zmieniali go na lepsze. "Cogiteon" stara się budować pozytywny stosunek do nauki, pogłębia wiedzę naukową młodzieży i zachęca do wykorzystania jej na co dzień.

Siedziba Małopolskiego Centrum Nauki "Cogiteon" ma powstać w Krakowie w 2022 za około 91 mln zł.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy