reklama

Za 9 mln zł powstanie 6,5 km nowych ścieżek rowerowych

, Gospodarka, Wiadomości, 19.09.2019 20:41, red
Gdzie?
Za 9 mln zł powstanie 6,5 km nowych ścieżek rowerowych
W końcu jakieś lepsze wieści z Wadowic. Nowa ekipa rządząca miastem wkrótce ma rozpocząć dużą inwestycję dla rowerzystów.

Jak poinformował burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński, dobiega końca projektowanie i uzyskiwanie pozwoleń na budowę nowych ścieżek rowerowych w Wadowicach i okolicach.

- Łącznie to ponad 6,5 kilometra ścieżek dla rowerzystów za blisko 9 milionów złotych. Prace będą prowadzone w dwóch etapach - poinformował burmistrz.

Budowa ścieżek rozpocznie się już w przyszłym roku.

Burmistrz zaprezentował w czwartek mapę tras, które będą gotowe w ciągu dwóch najbliższych lat.

Trasa wytoczona będzie wzdłuż obwodnicy, następnie wzdłuż rzeki Skawy, dalej wzdłuż drogi krajowej w kierunku Suchej Beskidzkiej.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

stachurski300, 20.09.2019 11:35

Za 9 mln?? Na taką ścieżkę to muszę rower kupić za 80 tyś. jest jakis burak co mi dopłaci 79 tyś? Nie ma bata jakaś świnia dorwała się do koryta

tomekx, 20.09.2019 07:20

Brawo pisowcy.To wasz sukces że kilometr ścieżki rowerowej kosztuje 1,3 mln.Dobra cena buhahahahahahaha Niech wszystko będzie jeszcze droższe. Dawać , śmiało!!!!!!!!