reklama

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS – bezpłatne szkolenia i porady ekspertów

Gospodarka, Wiadomości, 19.09.2019 10:20, INFORMACJA PRASOWA
Chrzanów, Olkusz, Oświęcim, Wadowice i Sucha Beskidzka to miasta gdzie, od 23 do 27 września, będzie można skorzystać z pomocy ekspertów i wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza osoby prowadzące własny biznes na specjalnie przygotowany dla nich Tydzień Przedsiębiorcy.
Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS – bezpłatne szkolenia i porady ekspertów

Tydzień Przedsiębiorcy skierowany jest do osób, które prowadzą własną firmę, księgowych, kadrowych, ale też do tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Hasłem tegorocznego przedsięwzięcia jest „Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie”.

Przygotowaliśmy cykl bardzo ciekawych szkoleń i dyżurów ekspertów. Będzie można skonsultować się nie tylko z pracownikami ZUS, ale również z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, Urzędu Miasta, PFRON, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Chrzanowskiej Izby Gospodarczej. Poruszone zostaną różne ważne kwestie, takie jak np. legalne zatrudnianie obywateli polskich i cudzoziemców oraz korzyści z tym związane.

- Do udziału w szkoleniach zapraszamy również obcokrajowców, którzy podjęli pracę na terenie Polski - zachęcają w ZUS-ie

Szczegółowe informacje i terminy dostępne są w naszych placówkach oraz na stronie zus.pl w zakładkach „Seminaria” i „Harmonogramy”.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 19.09.2019 16:40

a szkolą jak nie płacić ZUS ?