reklama

Bezpłatne autobusy na cmentarz i zmiana organizacji ruchu

MAGAZYN, Wiadomości, 31.10.2023 09:00,
Autobus będzie kursował na trasie os. Nad Sołą/Basen – Kęty Cmentarz.
Bezpłatne autobusy na cmentarz i zmiana organizacji ruchu

We wtorek 31 października i w środę 1 listopada uruchomione zostaną dodatkowe bezpłatne kursy autobusu Komunikacji Beskidzkiej na cmentarz w Kętach. Autobus będzie kursował na trasie os. Nad Sołą/Basen – Kęty Cmentarz i z powrotem według poniższego rozkładu jazdy:

WYKAZ PRZYSTANKÓW:

Kierunek Kęty Cmentarz:
Przystanki: Kęty Basen – os. Nad Sołą – ul. Żwirki i Wigury – os. Kardynała Wyszyńskiego – ul. Kościuszki – ul. Mickiewicza (k/kościoła) – ul. św. J. Kantego (przy ul. Szpitalnej – przystanek do wysiadania) – Kęty ZPW

Kierunek Kęty os. Nad Sołą Basen:
Przystanki: Kęty ZPW – ul. Mickiewicza Mostki (koło ronda) – ul. Mickiewicza – os. Kardynała Wyszyńskiego – ul. Żwirki i Wigury - os. Nad Sołą – Kęty Basen

Zobacz także: Dodakowe kursy na cmentarz w Andrychowie


Zmiana przy cmentarzach w Kętach i Bielanach

1 listopada organizacja ruchu na drogach w rejonie cmentarzy komunalnych w Kętach i w Bielanach, wprowadzona będzie w sposób analogiczny do lat poprzednich.

Kęty
Główny ruch pojazdów odbywać się będzie ul. Św. Jana Kantego w kierunku od
centrum miasta do al. Jana Pawła II. Na ul. Św. Jana Kantego wprowadzony zostaje ruch jednokierunkowy od ul. Ogrodowej do al. Jana Pawła II, z możliwością jednostronnego parkowania. Kierowcy opuszczający parking przy cmentarzu kierowani będą z parkingu ul. Szpitalną w prawo w ul. Św. Jana Kantego do al. Jana Pawła II. Do cmentarza będzie można też dojechać łącznikiem od ul. Adama Mickiewicza do ul. Św. Jana Kantego, przy czym wyjazd możliwy będzie tylko w kierunku al. Jana Pawła II.

Bielany
Główny dojazd do cmentarza odbywać się będzie od strony Pl. Św. Macieja, ulicą Beskidzką do ul. Plebańskiej. Na tym odcinku wprowadza się ruch jednokierunkowy z możliwością jednostronnego parkowania.
Wyjazd z parkingu przy cmentarzu, możliwy będzie ul. Plebańską, tylko w kierunku ul. Kęckiej (droga wojewódzka nr 948).
Na ul. Plebańskiej wprowadza się ruch jednokierunkowy od ul. Beskidzkiej do drogi wojewódzkiej oraz w drugim kierunku na odcinku od ul. Beskidzkiej do ul. Solnej z możliwością jednostronnego parkowania pojazdów.

źródło: UG Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy