reklama

Apel o pomoc dla wieloletnich mieszkańców Andrychowa

MAGAZYN, Wiadomości, 20.10.2019 13:15, NEWSY CZYTELNIKÓW
Dramatyczny list od Czytelnika.
Apel o pomoc dla wieloletnich mieszkańców Andrychowa
Nasi rodzice, wieloletni mieszkańcy Andrychowa obecnie mieszkają u siostry w Bielsku, dotknięci zostali prawie jednocześnie chorobami neurologicznymi.
W związku z bardzo dużymi kosztami ich chorób założyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/p7kxjj

Nasi rodzice zmagają się z podstępnymi chorobami. Nasza mama, matka szóstki już dorosłych dzieci, walczy już od prawie 5 lat z chorobą Devica, raz już wymykając się śmierci z rąk.
Tato już nie walczy, bo samodzielnie nie może nawet poruszyć palcami, a zmaga się z brutalną chorobą SLA, czyli stwardnieniem zanikowym bocznym, jest niejako uwięziony w swoim własnym ciele i wymaga całodobowej opieki.
W imieniu naszych rodziców apelujemy o pomoc, gdyż koszty leczenia bardzo mocno obciążają budżet rodzinny - jest to kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie. Rodzicami opiekuje się nasza siostra, która dla nich zrezygnowała z większej części własnych planów i marzeń. Nawet kilkudniowy wyjazd na wakacje jest dla niej niezwykle trudnym wyzwaniem logistycznym.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy