reklama

Mrówka otwiera kolejny market

Gospodarka, Wiadomości, 20.10.2019 16:45, red
Kolejny duży market na mapie placówek handlowych w powiecie wadowickim.
Mrówka otwiera kolejny market

Tym razem PSB Mrówka otwiera market budowlany w Kalwarii Zebrzydowskiej. Duży sklep zlokalizowany jest w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ulicy Mickiewicza, obok dworca autobusowego i Biedronki. Trwają przygotowania do otwarcia, które zaplanowano na 26 października.

To drugi tego typu obiekt w powiecie wadowickim - pierwsza Mrówka działa już w Wadowicach przy ulicy Wenecja. Zresztą w Wadowicach działa też inny, konkurencyjny sklep z tej branży - Majster.

Co ciekawe, żadnego dużego market budowlanego nie ma jak na razie w największym mieście powiatu wadowickiego, czyli w Andrychowie. To się ma zmienić, jeśli zrealizowane zostaną plany inwestora, który przy ulicy Krakowskiej chce budować wielką Galerię ANDRYCHÓW. W jej skład ma wchodzić ok. 30 sklepów, w tym market budowlany - Leroy Merlin.

Budowy jeszcze nie rozpoczęto, ale inwestor informował ostatnio, że galeria otwarta zostanie w czwartym kwartale 2020 roku.foto: Mrówka Kalwaria

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy