reklama

Andrychów, Roczyny: ważna informacja dla opiekunów grobów

MAGAZYN, Wiadomości, 26.10.2023 07:30,
Administrator Cmentarza Komunalnego w Andrychowie i Roczynach przypomina o obowiązku opłacania grobów w biurze na terenie cmentarza w Andrychowie.
Andrychów, Roczyny: ważna informacja dla opiekunów grobów
Administracja cmentarzy w Andrychowie i w Roczynach przypomina, aby w przeddzień zbliżającego się wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych odwiedzając groby najbliższych, pamiętać także o obowiązkach spoczywających na dysponentach i opiekunach grobu takich jak np. dbanie o czystość pomnika oraz jego otoczenia, a także o dokonywaniu opłat za groby, których ważność już minęła.

- Na tablicach ogłoszeń Cmentarza Komunalnego w Andrychowie znajdują się wykazy grobów nieopłaconych, które będą mogły zostać przykopane w związku z brakiem opłat za przedłużenie ważności grobu na kolejne lata. Na pomnikach mogą również pojawiać się naklejki z informacją o braku uiszczenia opłaty za miejsce. Administrator Cmentarza Komunalnego w Andrychowie i Roczynach przypomina o obowiązku opłacania grobów w biurze na terenie cmentarza w Andrychowie od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 15:00 z wyjątkiem dni wolnych i świątecznych - informuje Maria Bury z administracji cmentarza w Andrychowie.

Wykaz grobów nieopłaconych znajduje się również na stronie cmentarza: andrychow.grobonet.com . Ważność grobu można sprawdzić także w szczegółowym opisie każdego grobu wpisując imię i nazwisko zmarłego.

Ważność grobu znajdującego się na cmentarzu w Roczynach można sprawdzić w biurze Administracji na cmentarzu w Andrychowie.

Nowe zdjęcia grobów wykonane w poziomie do aktualizacji na stronie Grobonet można przesyłać na adres e-mail. (Maksymalny rozmiar zdjęcia 3MB). Po aktualizacji zdjęć proszę wyczyścić "ciasteczka i dane witryn" w swojej przeglądarce internetowej.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy