reklama
reklama

Zamek w Bulowicach ponownie dla zwiedzających [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 18.08.2022 09:00, INFORMACJA PRASOWA
Poprzednie akcje cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem.
Zamek w Bulowicach ponownie dla zwiedzających [AKTUALIZACJA]

AKTUALIZACJA
Po naszej publikacji, po niespełna 2 godzinach skończyły się już wejściówki na zwiedzanie zamku, zatem poniższa informacja jest już nieaktualna. Będziemy informować o kolejnych terminach zwiedzania zamku w Bulowicach.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po raz kolejny będzie można odwiedzić pałac Larischów w Bulowicach – jeden z najciekawszych zabytków regionu.

- W porozumieniu z właścicielem zespołu parkowo-pałacowego Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego w Kętach oferuje spacer z przewodnikiem w sobotę 27 sierpnia w dwóch turach (o 13.30 i 16.00). Wejściówki w cenie 5 złotych można nabyć w kasie Muzeum (w godzinach funkcjonowania placówki) albo tuż przed wejściem na teren parku. Ale i tak trzeba wcześniej się zapisać – ilość miejsc ograniczona!

- informuje muzeum w Kętach, które organizuje zwiedzanie.

Zwiedzanie, które proponuje Muzeum w Kętach, to dobra okazja do tego, by zobaczyć na co dzień niedostępny obiekt. Przewodnik opowie ciekawostki z życia rodziny i odpowie na pytania zwiedzających. Bilet na to wydarzenie kosztuje 5 złotych. Z uwagi na duże zainteresowanie Muzeum prowadzi zapisy.


Zwiedzanie Pałacu Larischów w Bulowicach
Sobota, 27.08.2022
I tura - godz. 13.30
II tura - godz. 16.00

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie Muzeum (Kęty, Rynek 16) w godzinach pracy placówki lub przed wydarzeniem. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 33 845 31 07 (w godz. 8.00-14.30).

Spotykamy się pod bramą zespołu parkowo-pałacowego w Bulowicach od strony ul. Zamkowej (mieszkańców okolicy prosimy o przybycie pieszo. Ci, którzy wybierają się samochodem, będą mogli skorzystać z parkingu na terenie parku w Bulowicach – prosimy o przybycie na 15 minut przed wydarzeniem).
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.[dostępny na www.muzeum.kety.pl]

- informują organizatorzy.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 18.08.2022 13:18

Dzięki Bogu chociaż ten zamek nie zamienił się w prywatną rezydencję ogrodzoną wysokim murem. Dzięki takim akcjom zwiedzania , zamek "żyje" razem z mieszkańcami. Brawo.