reklama
reklama

Wiosenny kiermasz używanych artykułów dziecięcych

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 15.03.2023 14:12, NEWSY CZYTELIKÓW
Można coś kupić albo sprzedać.
Wiosenny kiermasz używanych artykułów dziecięcych

Wydarzenie odbędzie się 2 kwietnia (niedziela) w Rzykach - w remizie OSP Rzyki, w godzinach 13:00-16:00. Organizatorem jest pani Katarzyna z "Sie dzieli w niedziele".

- Drodzy mieszkańcy gmin Andrychów, Kęty Wieprz, Wadowice i okolic. Zapraszam Was na pierwszy wiosenny kiermasz używanych rzeczy dziecięcych. Jeśli jesteś rodzicem, który zmaga się z nadmiarem ubrań, zabawek i dziecięcych sprzętów zapraszam serdecznie na sprzedaż na żywo w lokalnej społeczności. Jeśli chcesz kupić rzeczy dla dziecka przyjdź na nasz kiermasz: używane są dużo tańsze i w świetnej kondycji. Spędźmy razem tą niedzielę oszczędzając, dbając o środowisko i dając frajdę dzieciom - zachęca organizatorka.

Aby zarezerwować stolik należy kontaktować się z organizatorem akcji: https://www.facebook.com/siedzieliwniedziele/

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1910253709355147


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy