reklama
reklama

W sobotę wspólna akcja Czarnego Gronia i OSP Rzyki

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.08.2023 16:24, INFORMACJA PRASOWA
Można połączyć przyjemne z pożytecznym.
W sobotę wspólna akcja Czarnego Gronia i OSP Rzyki
Strażacy z OSP Rzyki zbierają pieniądze na zakup nowego średniego samochodu pożarniczego. W sobotę (12.08) każdy może im tym pomóc, kupując bilet do Magicznej Osady w ośrodku Czarny Groń w Rzykach. Tego dnia połowa przychodu ze sprzedaży biletów wstępu do Magicznej Osady zostanie przekazana dla OSP Rzyki, na potrzeby związane z zakupem nowego wozu.

- To wyjątkowa okazja, by spędzić fantastyczny dzień pełen atrakcji i jednocześnie włączyć się w akcję pomocy dla lokalnej straży pożarnej. Przyjdźcie wraz z rodziną i przyjaciółmi, by spędzić niezapomniany dzień pełen radości i rozrywki. Strażacy przygotowali dodatkowe atrakcje, takie jak przeciąganie węża strażackiego, zwiedzanie wozu uprzywilejowanego czy emocjonujące strzelanie wodą do celu - zachęcają w Czarnym Groniu.

W sobotę również strażacy z OSP Rzyki przygotowali atrakcje na terenie Czarnego Gronia.

Więcej informacji o Magicznej Osadzie: https://www.czarnygron.pl/resort/atrakcje/magiczna-osadareklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy