reklama

W sobotę premiera wadowickiej edycji legendarnej gry

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.07.2016 15:00, ks
Wadowice zostały trzecim miastem w Polsce z własną, miejską edycją kultowej gry MONOPOLY! Premiera w najbliższą sobotę, 16 lipca na pl. Jana Pawła II.
W sobotę premiera wadowickiej edycji legendarnej gry

Monopoly to legendarna marka, bestseller w świecie gier planszowych, bijący rekordy popularności już od 80 lat! Trzecim miastem w Polsce po Gdańsku i Krakowie, które uzyskało własną „planszówkę” są Wadowice.

 

Lokalna wersja Monopoly przedstawia bogactwa naturalne i historyczne ziemi wadowickiej, które obecnie stanowią o naszej wyjątkowości i czynią Wadowice miastem rozpoznawalnym w całej Europie. Gra promuje  rodzimy biznes, a więc firmy i instytucje  mocno zakorzenione w krajobrazie Wadowic, które od lat budując swoją markę i prestiż pomagają tworzyć wizerunek miasta łączącego tradycję z nowoczesnością i pracującego na nasz wspólny sukces.

W najbliższą sobotę, 16 lipca 2016 roku zapraszamy na oficjalną premierę Monopoly – edycja Wadowice na plac Jana Pawła II. Od godz. 10:00 do godz. 14:00 ubrany w czarny garnitur, niezwykły dżentelmen Pan Monopoly będzie zapraszał nie tylko do wspólnego zdjęcia, ale także,  do spróbowania swych sił na wielkiej, liczącej 16m2 planszy. W rolę pionków wcielą się sami gracze, a do wyrzucania liczby oczek, które należy pokonać na planszy, posłużą wielkie piankowe kostki do gry. Przygotowaliśmy też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Na naszym stoisku będzie można kupić grę w specjalnej promocyjnej cenie!

 

W niedzielę, 17 lipca 2016 roku wszyscy chcący spróbować swych sił w Monopoly - edycja Wadowice mogą zmierzyć się W Hotelu Młyn Jacka oraz Galicjance.

 

Gra Monopoly wydana została w limitowanej liczbie przez Wadowickie Centrum Kultury, przy współpracy z firmą Winning Moves i Urzędem Miejskim w Wadowicach, na oryginalnej licencji firmy Hasbro Gaming.

 

 

źródło: WCK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy