reklama
reklama

Sonia Bohosiewicz na Dzień Kobiet ze swoim spektaklem

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.02.2020 08:35, PG
Bilety do nabycia w cenie 50 zł.
Sonia Bohosiewicz na Dzień Kobiet ze swoim spektaklem

W niedzielę (15.03.) w sali widowiskowej CKSiTw Kalwarii Zebrzydowskiej wystawiona zostanie komedia koncertowa „Domówka” w wykonaniu Sonii Bohosiewicz.

"Domówka" to zabawna, pełna anegdot i wzruszeń osobista podróż Soni Bohosiewicz do czasów PRL-u oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki. Show Soni Bohosiewicz to połączenie spektaklu komediowego, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności.

W repertuarze takie przeboje jak "W moim magicznym domku", "Małgośka", "Jesteś lekiem na całe zło" czy "Józek, nie daruję ci tej nocy". Show Soni Bohosiewicz to komedia koncertowa - połączenie spektaklu, stand-upu, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Starym Kinie, ul. Mickiewicza 4.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy