Sanepid: nie ma zakażeń koronawirusem wśród gości i pracowników Energylandii

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 12.08.2020 18:45, red
Sanepid przedstawił nowe oświadczenie.
Sanepid: nie ma zakażeń koronawirusem wśród gości i pracowników Energylandii

W zeszłym tygodniu media opublikowały komunikat oświęcimskiego sanepidu z informacją, że osoby, które przebywały na terenie Parku Rozrywki Energylandia w dniu 28 lipca, a mają objawy koronawirusa, powinny skontaktować się z najbliższą placówką sanepidu. Komunikat spowodował spore zamieszanie, bo urzędnicy nie precyzowali czy ktoś jest zakażony. W ciągu dnia nawet prostowali swój komunikat.

Jest ciąg dalszy sprawy. W tym tygodniu oświęcimski sanepid poinformował jednak, że "na dzień 10 sierpnia 2020 roku nie potwierdzono zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród pracowników i gości Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze".

Oceniono również, że na terenie Energylandii "przestrzegane są opracowane i konsultowane z tutejszym Inspektorem Sanitarnym procedury bezpieczeństwa, zapewniające właściwe postępowanie pracowników i gości w celu zmniejszenia rozprzestrzeniania się wirusa".

Do Energylandii można więc udać się bezpiecznie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy