reklama
reklama

Rusza remont sali widowiskowej w Domu Kultury, kino nieczynne

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 02.01.2024 09:19,
Inwestycja pochłonie ponad pół mln zł.
Rusza remont sali widowiskowej w Domu Kultury, kino nieczynne
Zmiany w Domu Kultury w Kętach w styczniu. Wykonywany będzie remont w sali widowiskowej (kinowej) DK. Z tego powodu nieczynne będzie kino. Odwołano również inne zajęcia i wydarzenia, które normalnie odbywają się w tej sali.

W ramach wartej ponad pół mln zł inwestycji zostaną wymienione elementy drewniane sceny. Zaplanowano również przebudowę schodów oraz montaż platformy pionowej dla osób niepełnosprawnych. Zakup i montaż systemu nagłośnienia liniowego przyczyni się do poprawy jakości realizacji oraz podniesienia komfortu odbioru wydarzeń kulturalnych.

- Ruszamy z modernizacją sceny widowiskowej, co zmusza nas do zamknięcia sali widowiskowej, KINA oraz Muzeum "Motocykli z Duszą". Zmieniamy się dla WAS Z TEGO POWODU NASZ STYCZNIOWY HARMONOGRAM NIE ZAWIERA JUŻ ŻADNYCH WYDARZEN, KTÓRE ODBYWAŁY SIĘ W SALI WIDOWISKOWEJ - informuje kęcki Dom Kultury.


foto: DK Kęty
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy