Konkurs "OD PRZEDSZKOLA DO IDOLA – W KRÓLESTWIE BAJEK” w wersji on-line

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.03.2021 15:10, INFORMACJA PRASOWA
Coś dla przedszkolaków.
Konkurs

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w XV Gminnym Konkursie Piosenki dla Przedszkolaka „Od Przedszkola do Idola – W Królestwie Bajek”.

Konkurs organizowany jest rokrocznie i gromadzi dużą liczbę uczestników. Tematem tegorocznej edycji Konkursu są piosenki, w których przewijają się motywy bajkowe. Część konkursowa przeprowadzona będzie z podziałem na dwie grupy wiekowe: dzieci w wieku 3 – 4 lat (I gr.) oraz 5 – 6 lat (II gr.). Cele Konkursu to, m.in.: umożliwienie uczestnikom skonfrontowania umiejętności wokalnych, doskonalenie warsztatu wokalnego, rozbudzanie w dzieciach zamiłowania do śpiewu, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa, organizacja życia kulturalnego w środowisku lokalnym, spełnianie potrzeb kulturalnych środowiska przy zastosowaniu nowych form (on-line) przeprowadzania konkursów w czasie trwania pandemii.
Konkursowi towarzyszyć będzie wystawa prac dziecięcych. Laureatów Konkursu poznamy 16 kwietnia 2021 r. – werdykt Jury opublikowany zostanie m.in. na stronie www.kultura.andrychow.eu.

Nowa formuła konkursu (on-line) oznacza, że uczestnicy nie będą prezentowali się na scenie, jak dotychczas, a będą proszeni o zarejestrowanie swojej prezentacji poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (np. smartfonem) i przesłanie drogą elektroniczną linku do nagranej prezentacji (filmu) na adres: [email protected] – szczegółowe informacje w Regulaminie!

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2021 r.
Regulamin Konkursu oraz formularze do pobrania: www.kultura.andrychow.eu/pikon

Organizator: CKiW w Andrychowie – Wiejski Dom Kultury w Sułkowicach-Łęgu

Szczegółowe informacje: WDK w Sułkowicach-Łęgu, tel.: 33 875 27 45, mail: [email protected]


źródło: CKiW w Andrychowie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy